Kowbojki - modne kozaki damskie

2019-10-22
Wśród trendów rządzących sezonem jesienno-zimowym 2019/2020 znalazły się kowbojki. Te wygodne buty, wracające do łask co kilka lat, pozostają w modzie od zeszłego sezonu. Tej zimy przybierają charakteru narzuconego przez chyba najbardziej rozpoznawalny trend sezonu, pokrywając się zwierzęcym printem.

Buty kozaki damskie na obcasie - modne kowbojki


W sezonie jesień-zima 2019/2020 w modzie wciąż pozostają klasyczne, uniwersalne, skórzane kowbojki w czarnym i brązowym - trend ten utrzymuje się od zeszłego sezonu. Tej zimy jednak buty kowbojskie zyskują nowego charakteru - zostają ozdobione zwierzęcymi nadrukami. Do wyboru jest wersja subtelna, w postaci delikatnego deseniu czy faktury, oraz wersja totalna - rzucające się w oczy, duże, kontrastowe nadruki.

Moda na styl kowbojski to nie tylko total look, ale i subtelna inspiracja. Na tej drodze powstały eleganckie, delikatne modele, które docenią panie stawiające raczej na klasyczną elegancję. Kozaki i botki damskie z kowbojskim akcentem pozostają w trendzie, a równocześnie wpisują się w tradycyjny, ponadczasowy look.

Kowbojki na zimę - z czym nosić?


Buty utrzymane w stylu kowbojskim można nosić do wszystkiego. Jednym z przewodzących trendów jest tendencja do eksperymentów, zabawy z modą, tworzenia połączeń uznawanych do niedawna za dziwne czy ekstrawaganckie. Krótkie kozaki damskie o kroju kojarzącym się z dzikim zachodem z DeeZee możemy więc łączyć zarówno z jeansami, jak i sukienkami - zarówno wąskimi i krótkimi, o jednolitej kolorystyce, jak i z tymi kolorowymi, długimi i zwiewnymi.